Stiklų keitėjo diena

Dažniausiai mūsų automobilių trūkusių stiklų keitimas mums įvyksta nematomai – mes nuvežame mašiną į vietą, kur atliekama ši procedūra, paliekame ją ten ir vėliau tiesiog pasiimame jau visiškai sutvarkytą, sutaisytą. Tačiau kažkas tuo metu juk dirba šį darbą. Kalbamės su Algiu, kuris pasakoja, kaip pradėjo dirbti su auto stiklais.

Užsienyje darbas apkarto

StiklaiAlgis kol kas dirba pas vieną meistrą servise, tačiau, kaip pats sako, svajoja, kad kada nors dirbs tokioje vietoje kaip agnstiklai.lt ar kitoje vien tik su auto stiklais susijusioje įmonėje. Nors ir šiaip jis savo karjerą vertina gana neblogai, kadangi anksčiau teko dirbti darbus, kurie nebuvo taip pasisekę, kaip šis. „Visada mėgau mašinas, todėl ir įsivaizdavau, kad tokioje srityje dirbsiu. Važiavau pirmiausia po mokyklos į Angliją, nes tada ten daug kas važiavo. Dar ir laikai buvo truputį kiti, mažiau tos konkurencijos, kokia iš esmės dabar vyrauja Anglijoje. Tačiau dirbti reikia ir ką, turi dirbti ar be konkurencijos, ar be jos. Nors supratau mašinas, tačiau nemokėjau kalbos, dėl to buvo labai sunku susirasti darbo. Buvo visko, buvo ir labai sunkių dienų, kada reikėdavo prašyti kitų žmonių pagalbos, kitaip nieko išvis nebūtų pavykę. Paskui įsidarbinau didžiulėje servisų kompanijoje. Mes juokaudami sakome, kad tai yra kaip automobilių Mc’Donald as, nes ten tokios sąlygos darbo, tokie tempai, tokia ir kokybė. Ir aišku, atitinkamas požiūris į darbuotoją. Praleidęs ten keletą metų supratau, kad tai viskas, ir turiu grįžti į Lietuvą“, – prisimena Algis.

Ėmė domėtis automobilių remontu

Algis atmena, kad nuo mažų dienų jam patikdavo stebėti, kaip taisomos mašinos. Kieme buvo garažas, kur dirbdavo kaimynai, Algis dažnai ten eidavo ir darydavo tą, ką visi ten daro. Taip nuo mažų dienų jis prisidėdavo prie automobilių remonto.

Labiausiai traukė būtent stiklai

Kai ėmė specializuotis, labiausiai jį traukė stiklų remontas. Gaila, bet užsienyje jis negalėjo savęs realizuoti ir dirbti su šia dalimi. „Blogiausia, kad tai buvo toks tyčinis mano gebėjimų blokavimas. Toje vietoje neleisdavo žmonėms būti savimi, daryti, ką jie geriausia moka“, – sako Algis. Dirba ir myli savo darbą jis dabar Lietuvoje. Kasdien jam tenka su įvairiausiais automobilių stiklais: mažais ir dideliais, lengvųjų mašinų ir didelių. Ir tai jam teikia malonumą, o juk turėti darbą labai svarbu, nes sakoma, kad turėk gerą darbą ir nenorėsi atostogų.

Komentarų: 1

  1. Kamile

    Jeigu jau įvyko avarija ir reikia keisti stiklą, prireikus automobilio dalių visiems visada rekomenduoju https://www.trafic.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *