Kaip įdėti gerą NT skelbimą

Norint, kad jūsų nekilnojamojo turto skelbimai skelbimų portale būtų efektingi, tikrai nereikia samdytis NR brokerio. Pakanka žinoti keletą principų, kuriais vadovaujantis jums tikrai pavyks įdėti gerą skelbimą ir sulaukti norimos reakcijos.

Geras skelbimų portalas

Visų pirma, reikia, kad skelbimai būtų skaitomi, ar ne? Tad pirmiausia vertėtų susirasti gerą skelbimų portalą. Tokiu portalu galima laikyti tokį, kuriame lankosi daug žmonių, yra daug visokių skelbimų kategorijų. Galbūt manote, kad verta eiti iškart į specializuotą NT skelbimų portalą, tačiau to daryti visai nereikia. Kadangi daug geriau yra ateiti į bendrąjį skelbimų portalą, kur jau iškart bus daug žmonių, ieškančių įvairių paslaugų, prekių. Gal jiems kils noras ir pasižvalgyti po NT kategoriją. Tad ten susirenka didesnis lankytojų srautas. Kaip prekybos centre, kur nors ateiname tik nusipirkti duonos, bet užtrunkame valandą, nes sudomina ir visos kitos prekės.

Kokybiškos nuotraukos

Parduodu turtąPirmiausia reikia stengtis, kad jūsų skelbimai neliktų nepastebėti. Savo kategorijoje jie išsiskirs, jeigu kaip pagrindinę uždėsite labai gražią ir kokybišką nuotrauką. Dėti buto skelbimo be nuotraukos apskritai neapsimoka – džiaugsitės, jeigu kas nors išvis paskambins. Visi šiais laikais labai taupo laiką, todėl tikrai niekas nenori, kad reikėtų dėl kažkokių priežasčių skaityti skelbimą apie butą, kur nebūtų jokios nuotraukos. Tad dėkite pagrindine nuotrauka tokią, kuri ir būdama sumažinta išsiskirtų iš kitų nuotraukų srauto bei suteiktų norą pažvelgti į tokį butą. Kitos nuotraukos turėtų realiai atspindėti geriausią, kokia tik gali būti, jūsų būsto būklę. Net jeigu kažkuri patalpa atrodo prastai, nebijokite, ir įdėkite net ir tos patalpos nuotrauką. Taip sutaupysite laiko, kadangi jums skambins žmonės, kurių jau neatbaidys kažkokia nauja informacija, pavyzdžiui, kad reikia pasitvarkyti tualeto sieną, jie jau tai žinos, ir jiems tai nebus kliūtis. Taip pat nenaudokite klaidinančių filtrų, nekoreguokite spalvų, jokiu būdu nieko „nefotošopinkite“ ir nenaudokite erdvę praplečiančio foto lęšio.

Tinkama antraštė

Pirmiausia žmonės skaitys antraštę, kuri sudarys vieną eilutę. Tad sugebėkite 5 – 6 žodžiais įvardinti esmę. Pavyzdžiui, „3 k. butas Karoliniškėse su pigiu šildymu“. Tokią eilutę žmonės matys, ir tai bus aišku. Arba „2 kambarių butas renovuotame name Senamiestyje“. Nereikia rašyti „Norėčiau parduoti visai neblogos būklės butą, kuriame gali gyventi šeima ar studentai…“, nes tokia antraštė netilps ir nesuteiks informacijos. Struktūruotas aprašymas pačiame skelbime – taip pat labai svarbu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *