5 patarimai, kaip įsigyti geriausias plaukų garbanojimo žnyples

Garbanoti plaukaiDar niekada nebuvo taip paprasta garbanoti plaukus. Ši tendencija nebėra skirta tik raudonajam kilimui. Šiandien beveik visi nori turėti žavingas garbanas, o ne paprastas garbanas ar tiesius plaukus. Net tie, kurių plaukai natūraliai tiesūs, gali tokią išvaizdą pasiekti naudodami garbanojimo žnyples ar kitus susijusius įrankius. Tačiau yra daugybė galimybių ir prekių ženklų, kai kalbama apie garbanojimo žnyples. Tad kaip išsirinkti geriausias? Yra įvairių veiksnių, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti prieš priimdami galutinį sprendimą. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte 5 svarbiausius patarimus, kaip įsigyti geriausias garbanojimo žnyples ir kaskart išgauti tobulą išvaizdą! Plaukų garbanojimo žnyplės ir specialisto patarimai.

Žinokite savo garbanotų plaukų tipą

Geriausių garbanojimo žnyplių pasirinkimas gali priklausyti nuo jūsų plaukų tipo. Egzistuoja įvairių tipų garbanos ir skirtingi plaukų tipai. Galite turėti natūraliai garbanotus plaukus arba natūraliai tiesius plaukus, kuriuos norite paversti garbanotais. Pirmiausia nustatykite savo natūralų plaukų tipą ir nuspręskite, kokio tipo garbanų norite. Yra trys garbanų tipai: – Natūralios garbanos: Jei jūsų plaukai garbanoti natūraliai, be jokių plaukų formavimo priemonių, jie atrodo gerai, vadinasi, turite natūralias garbanas. Garbanoti plaukai: jei turite natūraliai garbanotus plaukus, kuriuos reikia sutramdyti, tai yra garbanoti plaukai. Natūralūs tiesūs plaukai: jei jūsų plaukai natūraliai tiesūs, bet norite juos garbanoti, turite natūralius tiesius plaukus.

Patikrinkite sulaikymo mechanizmą

Kai norite sustabdyti garbanas ties tam tikru ilgiu, pravers sulaikymo mechanizmas. Svarbu patikrinti, ar garbanojimo žnyplės, kurias norite įsigyti, turi šią funkciją. Taip yra todėl, kad pasiekę norimą ilgį galite užfiksuoti garbanojimo žnyples. Naudodami šią funkciją galite būti tikri, kad užrakinus žnyples, jos toliau nevažiuos ir sustos ties norimu ilgiu. Nors fiksavimo mechanizmas dažniausiai būna aukščiausios klasės garbanojimo žnyplėse, vis tiek gali būti verta jį įsigyti, net jei jis yra šiek tiek brangesnis.

Patikrinkite cilindrus

Plaukus laiko garbanojimo žnyplių cilindrai. Paprastai kuo didesnis skaičius, tuo mažesnis cilindro dydis. Kuo mažesnis cilindras, tuo standesnės bus garbanos. Pavyzdžiui, jei norite laisvų garbanų, galite rinktis garbanojimo žnyples su didesniais cilindrais. Jei norite griežtesnių garbanų, galite rinktis garbanojimo žnyples su mažesniais cilindrais. Atsižvelgdami į savo plaukų tipą, galite pasirinkti tinkamus cilindrus, kad pasiektumėte norimą išvaizdą. Jei norite, kad plaukai atrodytų kuo natūraliau, turėtumėte naudoti vidutinio dydžio cilindrus. Jei norite laisvų, bet natūralių garbanų, rinkitės didelius cilindrus. Jei norite sukurti griežtas garbanas, rinkitės mažus cilindrus. Jei norite nuoseklių garbanų, rinkitės vidutinio dydžio cilindrus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *