Elitiniai drabuziai vaikams – prabanga ar būtinybė?

Dar gerokai iki gimstant kūdikiui būsimieji tėveliai pradeda sukti galvas kaip sukurti saugią ir patogią aplinką kūdikiui. Jei įsigyti lovelę ir vežimėlį nesudaro didelių problemų, tai pirmieji drabuziai kudikiams daugeliui jaunų tėvų prilygsta klajonėms klaidžiame miške. Nenuostabu, juk visi suprantame, kad kudikiu rubeliai tiesiogiai liečiasi su jautria, gležna kūdikio odele.

Šiuolaikinėje rinkoje drabuzeliai kudikiams ir, apskritai, drabužiai vaikams išsiskiria savo įvairove. Tačiau, deja, ne visada rubai vaikams gaminami iš gerų medžiagų. Pasitaiko, kad rūbai vaikams ir net kūdikių rūbeliai siuvami nesilaikant reikalavimų, rubeliai vaikams gaminami iš pigių audinių, kurie nudažyti kenksmingais dažais, į jų sudėtį įeina kenksmingos medžiagos. Prastos kokybės vaikiški rubai gali ne tik nemaloniai nustebinti juos išskalbus, bet ir sukelti vaikams alergines reakcijas.

Geriausias sprendimas – europietiški kudikiu rubai

Geriausia išeitis, kurią pastaruoju metu renkasi vis daugiau žmonių – rubeliai vaikams internetu. Ir vis dažnesnis pasirinkimas – vaikiski rubai iš Europos. Europos gamintojai labai atidžiai renkasi medžiagas, atkreipia dėmesį į lyčių skirtumus, svorį, būsimų „madistų ir madisčių“ ūgį. Jiems svarbu, kad vaikiški rūbai atitiktų naujausias mados tendencijas. Rūbai paprastai nebunka ir nepakeičia savo išvaizdos jau po pirmo skalbimo, kaip tai nutinkama, kai perkami pigūs ir nekokybiški vaikiski drabuziai.

Populiarėja ir viršutiniai Europos gamintojų vaikiski rubeliai. Neperšlampantis viršutinis sluoksnis ir kokybiškas užpildas – ilgaamžiškumo ir komforto bet kokiomis oro sąlygomis garantas.

Vaikiškų rūbų išpardavimų Europoje metu galima įsigyti kokybiškų prekių ganėtinai žemomis kainomis.

Kudikiu rubeliai is anglijos – naudinga ekonomija

Gamintojai iš Anglijos brangina savo pasaulinę šlovę ir gamina prekes, atsižvelgdami į pirkėjų poreikius. Visi rubai vaikams is anglijos gaminami iš kokybiškų žaliavų, naudojant saugias medžiagas. Beje, vaikiski rubeliai is anglijos nesukelia šoko, pamačius jų kainą. Vaikiski drabuziai is anglijos vilioja savo ryškiomis spalvomis, originaliu dizainu ir įdomiais modeliais. Rubai kudikiams is anglijos – puiki galimybė papildyti svarbiausio šeimos nario garderobą praktiškais ir kokybiškais drabužėliais. Vaikiški drabužiai iš Anglijos – tai visada stilius, grožis, komfortas ir saugumas.

Вabaluno mados kūrėjai

Vienas garsiausių angliškų prekės ženklų – Babaluno. Šio gamintojo vaikiski drabuzeliai is anglijos pelnė pasitikėjimą visame pasaulyje. Babaluno drabuziai vaikams gaminami tik iš natūralių medžiagų ir parenkami tik saugūs aksesuarai. Išskirtinė savybė – babaluno rubeliai visada atitinka nurodytą dydį. Babaluno asortimente platus gaminių pasirinkimas, tai ne tik vaiku drabuziai metukų mažyliams, bet ir nuostabūs rubai naujagimiams. Tai itin geros kokybės rubai kudikiams. Čia jūs nerasite nuolat susiraitančių smėlinukų ar smunkančių kelnyčių. Kaip bejudėtų kūdikis Babaluno rubai kudikiams visada garantuoja komfortą. Babaluno rubeliai gaminami galvojant apie kiekvieną pirkėją, kainų amplitudė labai įvairi, todėl kiekvienas ras sau tinkantį variantą.

Babaluno gamina ne tik apatinius, bet ir viršutinius rūbus kūdikiams nuo gimimo iki vienerių metukų. Tai ir babaluno kombinezonas įvairiems metų laikams, ir pačių įvairiausių atspalvių striukytės.

Įsigykite drabužių vaikams internetinėje parduotuvėje KIDY.EU

Internetinė vaikiškų drabužių iš Europos parduotuvė KIDY.EU savo kataloguose siūlo platų prekių asortimentą. Tai: rūbai, kosmetika, žaislai, viršutiniai vaikiški rūbai iš Europos gamintojų. Naudojantis pateikiamomis dydžių lentelėmis apsirikti renkantis rūbus praktiškai neįmanoma.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *