Platus baldų virtuvei pasirinkimas geriausio sprendimo paieškai

Kad namai būtų jaukus, stilingi ir funkcionalūs, pradėkite nuo virtuvės – ekspertai sutinka, kad virtuvė ir valgomasis dažniausiai tampa esminiu gyvenamosios erdvės akcentu, kuris lemia visų namų nuotaiką. Kuriant virtuvę, būtina galvoti ne tik apie buitinę techniką, bet ir apie baldus, dekoro elementus ir aksesuarus. Džiugu tai, kad platus baldų virtuvei pasirinkimas atitiks išrankiausių pirkėjų poreikius, todėl nesunkiai įgyvendinsite pasirinkto dizaino idėjas, nesvarbu, ar žavitės klasika, ar modernizmu.

Racionalus virtuvės projektavimas

Baltic baldaiAtsižvelgiant į individualius klientų pageidavimus, pirkėjams siūlomi tiek atskiri baldai, tiek baldų komplektai. Kad išvengtumėte problemų, siūlome investuoti į kokybiškus, patikimo gamintojo baldus, kurie džiugins ilgaamže eksploatacija. Jei nežinote, kurį sprendimą priimti, pasitarkite su baldų gamintojais ar dizaino specialistais, kurie atsakys į visus jūsų klausimus. Svarbiausia – neatidėlioti pirkimo paskutinėms dienoms. Planuokite – nusibraižykite preliminarų virtuvės planą, kad galėtumėte racionaliau įvertinti virtuvės (ar valgomojo) plotą ir nuspręsti, kokių baldų norėsite. Praktika rodo, kad vizualizuojant idėjas labai dažnai kyla naujų minčių ir idėjų.

Planuodami virtuvės interjerą ir ieškodami baldų, šią erdvę suskirstykite į kelias zonas, pvz., maisto gamybos zoną, valgymo zoną, indų laikymo zoną ir t. t. Tinkamai priimti sprendimai ne tik palengvins interjero planavimą, bet ir užtikrins patogų judėjimą. Primename, kad svarbiausi elementai virtuvėje yra plautuvė, viryklė ir šaldytuvas. Judėjimas nuo vieno prie kito turi būti sklandus, be trukdžių – tai užtikrins darbų produktyvumą ir jūsų patogumą.

Stilius ir dizainas

Svarbų vaidmenį atlieka stilius. Kaip ir minėjome – pasirinkti dizaino sprendimai gali lemti visos gyvenamosios erdvės nuotaiką. Ieškodami idėjų, pavartykite baldų katalogus, paieškokite nuotraukų internete ir apsilankykite baldų parduotuvėse. Išskirkite pagrindinius akcentus, kuriems teikiate pirmenybę, pagalvokite apie stiliaus idėjas, spalvas ir aksesuarus. Praktika rodo, kad dažniausi pasirinkimai – klasikinis arba modernus interjeras. Tačiau nepamirškite, kad šios dvi grupės gali būti skirstomos į daug mažų pogrupių – taip priimamas konkrečiu atveju tinkamiausias sprendimas.

Patikimi pardavėjai – kokybės ir ilgaamžiškumo garantas

Apsisprendę dėl dizaino vizijos, kreipkitės į patikimus pardavėjus ir baldų gamintojus. Lietuvių pamėgta įmonė Baltic baldų centras siekia realizuoti individualius užsakovų poreikius, siūlydama aukštos kokybės baldus virtuvei, miegamajam, svetainei ir kitoms gyvenamosioms erdvėms. Patyrę ir ilgametę darbo patirtį turintys specialistai patars dėl optimaliausių sprendimų tiek mažai, tiek itin erdviai virtuvei, kad suderintumėte praktiškumą, funkcionalumą ir stilių.

2 komentarai

  1. Karolina

    Virtuvėje kaip ir biure( https://admodum.lt/type/biuro-kedes/ ) svarbiausias baldas tikriausiai yra kėdė. Kėdė turi būti ne tik patogi, bet ir nekenkti nugarai. Taip pat derėti prie interijero spalvinės gamos ir stiliaus.

  2. Monika

    Man tai su grindimis problema buvo. Aš tai galvojau, kad virtuvėje norėčiau laminato, bet nežinojau ar tas laminatas yra atsparus vandeniui, bet interjero specialistai sakė, kad laminatas virtuvėje gali būti praktiškas sprendimas ir labai stilingas! Dabar labai džiaugiuosi, nenuvylė!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *