Šventės su automobiliu

Nauji metai ar Kalėdos, o gal visas tas periodas – puikus metas, kada galima išsinuomoti mašiną iš carent.lt ir pasinaudoti tokiu šventiniu transportu. Įmonė nuomoja automobilius Vilniuje, ir kaip tik sostinėje jums ir vertėtų pasinerti į šventinį šurmulį. Ką veikti su išnuomota mašina per šventes?

Vilniaus Senamiestis naktį

AutomobiliaiJums tikrai patiks pasivažinėti su išnuomotu automobiliu po senamiestį. Patikėkite, kai važiuoji čia su kokiu senu baisiu trantu, pasijauti kažkaip nejaukiai. Kaip su treningu atėjus į operą. Vilniaus senamiestis – nuostabi vieta, todėl norisi tinkamai derėti prie aplinkos. Tačiau yra ir kitas dalykas. Senamiestis yra suprojektuotas labai senais laikais, kai transporto važiavimo srautai buvo visai kitokie, todėl ir gatvės senamiestyje yra ne vienodai pralaidžios. Tad nereikia nustebti, kad su automobiliu dieną prasilenkti senamiestyje bus tikrai sunku. O jeigu norite praleisti laiką tiesiog deginant kurą vietoje, tai važiuokite per senamiestį piko metu – apie 17 – 18 val. darbo dienomis. Tada tiesiog strigsite ir gal net visą valandą vienoje vietoje galėsite žiūrėti į puikius vaizdus. O jeigu rimtai, rekomenduojame senamiesčiu pasivažinėti naktį. Jis puikiai apšviestas, o naktį dar magiškesnis. Ir tamsiuoju metu nesusidaro kamščiai, yra mažiau mašinų.

Trijų kryžių kalnas

Kitas pasirinkimas – trijų kryžių kalnas. Štai kur tikrai verta užvažiuoti su mašina. Viso kelio taip neįveiksite, tačiau ten užvažiuoti galima gana aukštai. Kitaip negu ant Gedimino kalno – kopsite nuo pat apačios. Taigi, ant Trijų kryžių kalno tikrai patekti verta su gražia nauja mašina. Be to, verta pagalvoti ir apie tai, kad čia smagu apsilankyti tiek dieną, tiek naktį. Dieną geriau viskas matosi, o naktį tiesiog gražiau.

Gražusis aplinkkelis

Su puikios kokybės mašina smagu pralėkti ir puikios kokybės keliu. Leiskite savo išnuomotai mašinai per šventes pajausti, ką reiškia tikrai geras kelias ir pasivažinėkite naujuoju aplinkkeliu. Nežinote, kur važiuoti? Vykite į oro uostą pasitikti svečių, o gal į IKEA, nusipirkti kokią nors nuostabią dekoraciją savo švenčių stalui.

Kernavė

Jeigu jau išvažinėsite viską Vilniuje, tai gal norėsite pasukti ir kiek toliau už miesto. Tarkime, iki Kernavės. Lažinamės, kad žiemą ten tikrai nesate buvę. Tuos du piliakalnius visada atsimenate kaip amžinai žalius kalnus. Taigi, žiemą juos galite pamatyti kaip didžiausias sniego pusnis ir pamatyti, kaip apskritai viskas atrodo tokioje nuostabioje vietoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *