Kokias auto dalis dažnai verta pirkti

Pasakyti, kokios dalys automobiliams yra geriausios, lengva. Tai tos dalys, kurių jūsų mašinai reikia labiausiai. O tokių, patikėkite, reikės nemažai, jeigu su ta pačia mašina planuojate ilgai važinėti.

Pagrindinis diržas arba grandinė

Pačios svarbiausios dalys automobiliams būna atsakingos už visus teisingus važiavimo mechanizmus. Jos užveda ir veža mašiną. Tai niekuomet nebūna tik kažkokios dekoracijos ar kažkas, reikalingas tik dėl komforto. Paprastai tai labai svarbūs auto elementai. Tad, jeigu norite, kad jūsų mašina važiuotų lengvai ir tinkamai, turite visada būti tikri, kad gerai veikia ir nenudilusi pagrindinė grandinė arba diržas, atsakingi už visų atsikartojančių veiksmų, generuojančių energiją, judėjimą.

Tepalų filtras

Surenkamas automobilisTokios dalys automobiliams keičiamos gana dažnai. Tepalus ir filtrus reikia prižiūrėti tiesiog dėl šventos ramybės ir dėl to, kad visada žinotumėte, jog variklis tikrai gerai veikia. Kasmet keičiantis metų laikams verta pažiūrėti, ar viskas gerai su tepalų filtru. Taip pat reikia ir pakeisti tepalus. Jeigu po mašina kažkur varva tepalai, jeigu į baką įkišus matuoklį matote, kad tepalų visai nedaug, žinokite, reikės keisti, ir tai bus svarbus dalykas, siekiant turėti tikrai tvarkingą gerai veikiančią mašiną. Jeigu tepalų bus per mažai, lieka tik vienas žingsnis iki momento, kada užkals variklis ir vieną dieną sustosite kelkraštyje su dūmais rūkstančiu kapotu.

Padangos

Žinoma, padangų keitimas yra būtinas dalykas. Apie padangų keitimą galite paskaityti net įstatyme – mat jas būtina keisti žiemai. Žiemą važinėti su vasarinėmis padangomis draudžiama. O vasarą negalima važiuoti su dygliuotomis padangomis. Visa tai – tam, kad sumažėtų avaringumas. Nors, aišku, ne visada pavyksta tas avarijas sumažinti, tačiau nemaža dalis žiemos avarijų ir atsiranda būtent dėl netinkamai sumontuotų arba išvis nesumontuotų padangų. Tarkime, jeigu abu varomi ratai ir vieni iš jų būna su universaliomis padangomis, o kiti tik su žieminėmis – yra labai didelė rizika paslysti ir, deja, ji tikrai neretai išsipildo, tampa realybe…

Stabdžių kaladėlės

Dar vienas momentas, į kurį labai rekomenduojama atkreipti dėmesį, prižiūrint savo mašiną, yra stabdžių kaladėlės. Tai yra ta mašinos dalis, kuri tikrai gana greitai nudyla, o kai nudyla, stabdžiai ima neveikti tinkamai. Todėl, jeigu norite žinoti, kad lemiamu momentu galėsite sustabdyti, visada tikrinkite, ar viskas gerai. Tą padaryti galite nuvykę į kokį nors auto servisą ir paprašę stabdžių apžiūros. Na o naujas auto dalis galėsite nusipirkti kad ir internetu.

Komentarų: 1

  1. red

    Tas – kurios sugenda. autodalys yra didžiausias mano košmaras, nes išlaidos užklumpa netikėtai..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *