Patariame, kaip išsirinkti šaldytuvą

Šaldytuvai namamsDaugelis savo virtuvės tiesiog negali įsivaizduoti be vieno prietaiso. Tai – saldytuvas. Jeigu daugelį virtuvėje naudojamų prietaisų ir įrenginių mes galime priskirti prie nebūtinų, tai to pasakyti apie šaldytuvą tiesiog negalime, nes be jo neturėtume kaip išlaikyti maisto produktus šviežius ilgesnį laiką, nei viena diena.

Kokie šaldytuvai būna? Galima juos suskirstyti į dvi kategorijas: laisvai pastatomas ir įmontuojamas. Pastarieji atrodo daug estetiškiau, tačiau yra mažesnės talpos, bet užims daugiau vietos, nes reikės palikti laisvus tarpus, kad galėtų oras cirkuliuoti tarp paties šaldytuvo ir baldų plokštės. Taigi, jei jums aktualus didelis šaldytuvo dydis, tai įmontuojamas jums netiks. Sekantis patarimas – pasirinkite tinkamo dydžio šaldytuvą. Čia jau reikia atsižvelgti į tai, kokio dydžio virtuvė ir kiek šeimoje narių. Šaldytuvo talpa žymima litrais, taigi ieškodami tinkamo šaldytuvo pažiūrėkite ne tik jo išorinius ir vidinius matmenis, bet ir talpą litrais. Pagalvokite ar jums reikia tik šaldytuvo ar reikalingas ir šaldiklis. Taigi, jei jūsų šeimoje labai mažai žmonių, virtuvė maža, o ir retai gaminate maistą, nes valgote ne namie, tai tikrai jums nereikalingas didelės talpos šaldytuvas. Jums pakaks ir mažo. Visai kita situacija, kai yra didelė šeima, virtuvės erdvė pakankamai didelė, o maistą gaminate labai dažnai namuose, tai jums pravers didžiausios talpos šaldytuvas su atskiru šaldikliu. Kaip matote, viskas priklauso nuo daugybės faktorių. Tik juos įvertinę, galėsite pasirinkti tinkamo dydžio šaldytuvą. Kitas svarbus niuansas, jei renkatės šaldytuvą su šaldikliu – kurioje dalyje bus šaldiklis? Galimi pasirinkimai – viršuje arba apačioje. Čia vieno patarimo nėra ir negali būti. Viskas priklauso nuo to, kaip jums patogiau.

Ką reiškia šaldytuvas su „No Frost“ užrašu? Tai reiškia patogumą jo savininkui. Kitaip sakant ši sistema sumažins ledo atsiradimą jūsų šaldiklyje, kas reiškia, kad jums nereikės tokio šaldiklio atitirpinti. Kitas patarimas – jei norite išvengti šerkšno savo šaldytuve ar šaldiklyje, tai rinkitės tokį, kuris turi užrašą „Full No Frost“. Dar galima rasti ir „Low Frost“ technologijos šaldytuvus. Jie sukurti taip, kad ledas ir šerkšnas formuosis itin lėtai, o atitirpinti tokį šaldytuvą reikės labai retai. Teisingai išsirinktas šaldytuvas yra tikras džiaugsmas savininkui. Juk tinkamai laikomi maisto produktai yra labai svarbu, todėl labai svarbu išsirinkti tinkamo dydžio ir galingumo šaldytuvą. Tuomet galėsite džiaugtis tinkamai laikomais maisto produktais labai ilgą laiką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *