Kaip išsirinkti butą?

Naujos statybos butai VilniujeKą jums reiškia namai? Vieniems tai vieta, kurioje tik miegama, kitiems – tvirtovė, kurioje jie ne tik miega, bet ir ilsisi, bendrauja su draugais bei šeima. Kai reikia ieškoti naujo būsto, tai randamas didelis pasirinkimas, nes naujos statybos butai Vilniuje statomi labai intensyviai, kad būtų patenkintas visų norinčių juos įsigyti, poreikis.

Naujas būstas ieškomas dėl pačių įvairiausių priežasčių. Kartais ieškomas antras būstas, nes norima įsigyti ir nuomoti, taip turint nuolatinių pajamų ar tiesiog norint saugios investicijos ateičiai. Dar dažniau įsigyjamas pirmas būstas, kuomet ruošiamasi gyventi tame bute. Bet kuriuo atveju, ieškant buto reikia žinoti į ką atkreipti dėmesį ir į kokius klausimus atsakyti, kad nesuklysti pasirenkant tinkamą būstą.

Pirmiausia reikia apsispręsti kokio dydžio buto reikia? Į šią sąvoką įeina ne tik kvadratūros pasirinkimas, bet ir kambarių skaičius. Plotas ir išplanavimas priklauso nuo to, kokie pirkėjo poreikiai. Vienokius poreikius turės vienišas jaunas žmogus ir visai kitokius gali turėti vyresnio amžiaus vienišas žmogus. Taip pat skirtingi poreikiai ir šeimų auginančių ar planuojančių vaikus. Mažas butas dažniausiai pasirenkamas tų, kurie gyvena vieni ar dviese. Tiesa, jei tai jauni žmonės, tai reikia gerai pagalvoti ar norėsite ilgą laiką gyventi tokiame bute, ar vis dėlto, geriau iškart kraustytis į didesnį. Viskas priklauso tik nuo jūsų prioritetų. Galbūt planuojate po metų ar kelerių kurti šeimą? Tokiu atveju svarstytinas variantas trijų ar net keturių kambarių būsto. Jei esate tik studijuoti pradėjęs jaunuolis ir tėvai jums perka pirmąjį būstą ar patys pakankamai uždirbate, kad gautumėte paskolą, tai pagalvokite, kiek laiko neplanuojate šeimos. Jei tai maždaug dešimtmetis, nes norite daryti karjerą, tai verta įsigyti nedidelį vieno ar dviejų kambarių butą. Tokio būsto išlaikymas bus pigesnis. Taip pat svarbu ir buto vieta. Ji turi būti patogi jums atsižvelgiant į poreikius. Taip pat svarbu ir apsispręsti kuriame aukšte ar pusėje norite, kad būtų butas bei, ką norite matyti pro savo naujo buto langus. Kas patinka vieniems, tai kitiems gali būti visai netinkamas pasirinkimas.

Nors suvokimas apie namų sąvoką skiriasi, tačiau visiems namai yra labai svarbi vieta. Dėl šios priežasties gerai pagalvokite, ką jums patiems reiškia namų sąvoka ir kokių namų jums reikia? Štai ir atsakymas kokio būsto turite ieškoti sau ir savo šeimai.

Komentarų: 1

  1. Aurimas

    Man tai labai svarbu, jog namuose būtų dujinis katilas pastatytas. Nuosavas šildymas namuose yra labai praktiška ir naudinga bei patogu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *