Lūpų putlinimo procedūrų apžvalga

Putlesnės lūposDabar labai populiarus lūpų putlinimas hialurono rūgštimi pasidarė įdomus ir mūsų teksto herojei Džeinei, kuri jau seniai planavo atlikti šią procedūrą. Mat turėdama itin plonas lūpas, norėjo visada turėti jas didesnes, gražesnes. Džeinė sutiko papasakoti apie savo kelionę tobulesnės išvaizdos link.

Rinkosi, kaip padidinti lūpas

Džeinė sako, kad teko pirmiausia daug skaityti. „Internete yra ir oficialių pristatymų, kuriuos pateikia grožio klinikos, apie tai, kaip kas vyksta, kokios komplikacijos, kokie rezultatai, koks sveikimo periodas ir t. t. Bet yra baisu rizikuoti savo kūnu, todėl pirmiausia visuomet ieškai ir tokios informacijos, kaip kitiems pavyko viską padaryti. Tai svarbu, tai įdomu, norisi tai žinoti. Todėl ir tenka būtent tam skirti laiką. Ką gi, pradėjau rinktis, kaip viskas turėtų atrodyti ir skaityti. Supratau, kad dabar labai paklausus lūpų putlinimas hialurono rūgštimi, jį renkasi dauguma klienčių. Anksčiau būdavo naudojamas nenatūralus dalykas, toks kaip botoksas. Jis tiesiog užkimšdavo mums lūpas, padarydavo viską taip, kad galiausiai tekdavo labai pasigailėti ir atsirasdavo daug pašalinio poveikio. Tik kai kam, žinoma, ir dažniausiai tada, kai pati moteris perdozuodavo procedūrų. Tuo tarpu, hialiurono rūgštis yra toks natūralus dalykas, randamas žmogaus organizme, todėl atrodė, kad būtų tikrai puiku su šia rūgštimi padaryti tai, ką nori padaryti. Ir buvo visiškai natūralu ir normalu (taip atrodė), kad ta rūgštis gali padidinti kažką. Juk tai sveika, gražu, paprasta. Dėl to ilgai nedvejojusi ir pasirinkau būtent tokias procedūras“, – sako Džeinė.

Procedūra

Prieš procedūrą ji pasidarė visus darbus, pasiėmė savaitę laisvą, nors sakė, kad tiek gal net neriekės. „Ai, norėjau, kad būtų ramu. Kad jeigu kas nors komplikuotųsi, galėčiau ramiai sveikti, o ne bėgti iškart į darbą. Dėl to man ir pasirodė verčiau pasiimti savaitę laisvą darbe. Prieš procedūrą maitinausi sveikai, norėjau, kad imunitetas būtų stiprus, viskuo aprūpintas. Na o jau tą procedūros dieną nors ir buvo šiek tiek neramu, tačiau kartu labai laukiau. Gavau vietinę nejautrą, taigi, nieko nemalonaus nejaučiau. Taip pat ir nebuvo kažkokių pjūvių – tik maži dūriai, kurie tikrai nieko siaubingo nesukelia“, – sako ji.

Sveikimas ir rezultatai

Džeinė džiaugiasi, nes jau sekančią dieną ji atrodė puikiai. O dar turėjo laisvą savaitę. Taigi, išvažiavo atostogauti, o po atostogų į darbą grįžo labai graži ir pailsėjusi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *