Klaidos, daromos su raktais

Kur gauti raktus, jeigu jų prireiktų? Raktų Imperija gali pagaminti naujus gerus raktus, tačiau ji jūsų neapsaugos nuo klaidų, kurios daromos su raktais. Kokias klaidas dažnai padaro žmonės, naudodami raktus?

Išnuomojus namus, nepakeičiama spyna

Raktų gamyba VilniujeNaujus raktus pagal originalą gali padaryti ir Raktų Imperija, ir bet koks raktininkas, dirbantis už kampo. Tačiau ar visada mes tuos raktus darome teisėtai? Pasitaiko situacijų, kada nuomininkai pasidaro daugiau atsarginių rakto kopijų butui, kuriame gyvena. „Pas mane atvažiavo mama ir gyveno čia visas dvi savaites, nes jai buvo stažuotės Vilniuje. Visi namuose vaikštome, turime savo grįžimo nepastovų laiką. Reikia atsarginio rakto. Nepaliksi gi po kilimėliu, nepatogu ir nesaugu. Todėl tiesiog padariau papildomą raktą mamai. Nenorėjau nieko sakyti būsto šeimininkei, nes dar sugalvos papildomą mokestį paimti, kad mama savaitę pagyvens. Metų gale, pasibaigus nuomos sutarčiai, mes išsikraustėme ir grąžinome iš šeimininkės gautus raktus. Tačiau tų, kuriuos pasidariau kaip atsarginius, negrąžinau, nes apie juos nieko nebuvau sakius. Tai dabar ir turiu. Kartais pagalvoju – įdomu, ar jie pasikeitė spyną“, – pasakoja Sesilija. Kaip supratote iš šio pasakojimo, viena iš klaidų yra išsikrausčius nuomininkams nepakeisti spynos. Kodėl? Todėl, kad jie tiesiog gali turėti raktus nuo buto.

Kopijos daromos iš kopijos

Klaida, kuri verčia naudotis prastos kokybės raktais, tai raktų darymas iš kopijos. Jeigu jums reikia dar vienų raktų, tuomet būtinai reikia atvykti su originalu į raktų dirbtuves ir ten jums bus pagaminta gera kopija. Dėl ko geriau nešti originalą, o ne kopiją? Nes jis tiksliausiai atitiks visus spynos išlinkimus ir griovelius. O kopijuoti kopiją iš kopijos raktų pasaulyje yra tas pats, kas dauginti dokumentus, kopijas darant iš kitos kopijos.

Esant kelioms spynoms, ne visi turi visus raktus

Dar viena klaida – nepadaryti pakankamai raktų visiems namų gyventojams. Tarkime, yra pora spynų ir tik vienas žmogus turi nuo visų spynų raktus, o kiti neturi. Tuomet gali vis tiek vieną dieną taip atsitikti, kad kiti du grįš namo, o užrakintos durys bus tuo raktu, kurį turi tik vienas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *