Garažo tvarkymas

Kartais senas nesutvarkytas garažas atrodo kaip kažkoks metalo laužo, senų įrankių, auto dalių, neveikiančių kompresorių centras. Norint plėstis ir iš garažo padaryti kažkokias dirbtuves, prireikia ir labiau pasistengti ir pradžioje susitvarkyti. Audrius taip pat sako, kad jam buvo labai svarbu susitvarkyti seną garažą pagaliau taip, kad jis galėtų virsti dirbtuvių dalimi.

Planuose – garažo plėtra

Nauji kompresoriaiAudrius sako, kad jam reikalingi bus kompresoriai Vilniuje, tačiau geri ir veikiantys, tuomet, kai jau erdvė bus sutvarkyta ir įrengta būsimoms dirbtuvėms. Tačiau pradžioje jam reikia parengti viską pagal planus. Jo svajonė – nuosavos nedidelės auto serviso dirbtuvės. Jis dar neapsisprendęs, ar tame servise atliktų kompleksines automobilio apžiūras ir įvairius taisymus, ar tik tam tikrų dalių tvarkymą. Tačiau bet kuriuo atveju, ką tvarkyti ir dirbti iki to momento tikrai yra.

Prieš plečiantis reikia susitvarkyti

Tad pirmiausia Audrius įsigijo nedidelį garažą, kuris galėtų būti tų būsimų dirbtuvių pamatas. Tose dirbtuvėse Audriui tikrai galėjo sektis ir geriau, jeigu jos jau iškart būtų buvę sutvarkytos. Tai ne metalinis garažas, o mūrinis sandėliukas, ir visgi, ten tikrai bus ką veikti. Kažkas ten labai ilgai nesitvarkė, gyveno visiškai netvarkingai, todėl darbų tvarkymuisi yra tikrai daug. Tad šiai plėtrai vykdyti teko kaip reikiant paplušėti pirmiausia su šiais tvarkymaisi.

Kai ką pardavė

Buvo tokių auto dalių, įrankių ir daiktų, kuriuos tiesiog Audrius pats pardavė per skelbimus. Pardavinėjo gana pigiai, todėl ir parduoti pavyko greičiau. Pirmiausia pasižiūrėdavo, kiek toks daiktas kainuoja, o tada parduodavo žemiau nei žemiausia rinkos kaina skelbimuose. Tokiu būdu pavyko greitai daug visko sutvarkyti ir dar net užsidirbti. Kaip pats sako – užsidirbo tiesiog tam, kad padengtų tuos laiko nuostolius, kuriuos teko patirti tvarkant šį šiukšlyną. Pavyko parduoti tokius dalykus kaip itin senas padangas, senas skardas, medieną.

Kai ką išmetę

Taip pat Audrius labai daug dalykų tiesiog negailestingai išmetė. Tai net nebuvo tokios atliekos, kurias kažkas supirktų. Teko viską rūšiuoti ir paskui atitinkamai ir išmesti.

Daug metalo laužo

Žinoma, kaip ir kiekviename garaže, čia taip pat pavyko pririnkti ir nemažai metalo laužo. Pavyko surinkti spalvotųjų metalų, aliumininio. Gerai, kad viskas tilpo į nuosavą mikroautobusiuką ir nereikėjo papildomai nuomotis jokių priekabų. Pridavus metalo laužą taip pat pavyko šiek tiek iš to uždirbti.

2 komentarai

  1. Kamile

    Paskutinį kartą kai atlikau panašų garažo „valymą“ tvarkiau senelio audi. Mano laimei radau visas reikiamas dalis išskyrus filtrą, bet jį užsisakiau iš https://www.trafic.lt . Greitas pristatymas, gera kaina, rekomenduoju!


  2. Jei jau susitvarkai garažą tai reikia ir naujais vartais pasirūpinti. Šiais laikais apsimoka realiai tik automatinius statyti, geri variantai pas shtorm.lt yra o dar ir kartu su sumontavimu atkeliauja.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *