Tinkama antakių priežiūra – mokslas

Antakiai yra veido rėmelis, tad visiškai natūralu, kad jų formavimui reikia skirti kuo daugiau dėmesio. Kai kurie keliauja pas specialistus, tačiau jie dažniausiai brangiai ima už paslaugas, ta su tinkamomis priemonėmis bei žiniomis kiekviena namuose pati gali patobulinti antakių liniją bei spalvą.

Žinoma, antakiu dazymas bei formavimas reikalauja žinių, tad esminius niuansus čia ir aptarsime, kad būtų paprasčiau suvokti – kas ir kaip.

Geros kokybės priemonės

Antakiu dazymasPirmiausia Jums reikalingos geros kokybės priemonės. Ne tik geras pincetas, tačiau taip pat ir dažai bei kiti aliejai, kurie skirti plauko drėkinimui ir tuo pačiu auginimo skatinimui. Šiuo metu rinkoje pasiūla yra labai plati, tad siūlome skaityti kitų žmonių komentarus, patirtis, kurie turėtų padėti paprasčiau atrasti tai, kas Jums labiausiai tinka. O juk geros kokybės visada norisi. Džiugu, kad ji tikrai nebūtinai yra labai brangi.

Pešiojimas – geriau nei skutimas

Jeigu norite, kad jūsų antakiai kuo ilgesnį laiko tarpą išliktų puikūs – tokiu atveju siūlome juos ne skusti, tačiau pešioti. Grožio salonuose galima rasti ir vieną, ir tuo pačiu kitą variantą, tačiau nepamirškite, kad greitesnis rezultatas dažniausiai ir tarnauja trumpiau. Galiausiai, po pešiojimo derinys tikrai bus gražesnis, tad tiek salone, tiek namuose siūlome rinktis pešiojimą, o ne skutimą.

Būtinas reguliarus atgaivinimas ir puoselėjimas

Reikia ne tik prižiūrėti formą, tačiau taip pat ir užsitikrinti, kad tie plaukeliai, kurie yra – visada atrodys puikiai. Tokiu atveju geriausia naudoti specialius aliejus, kurie reikalingi plauko drėkinimui. Jų pasiūla labai plati, lygiai taip pat galima rasti ir labai daug skirtingų sudėtinių dalių. Taigi, reikia į jas įsiskaityti ir danai tenka išbandyti net kelis variantus, kol atrasite sau tinkamą.

Kurkite savo stilių

Nuostabūs antakiai gali būti pats svarbiausias stiliaus akcentas, kuris Jums suteiks daugiau pasitikėjimo savimi, padės puikiai atrodyti ir tuo pačiu suteikti sau daug malonumo kiekvieną kartą, kai tik reikalingas antakių formavimas. Tik, žinoma, reikalingos tikrai geros kokybės priemonės, kurios padės pasiekti norimą rezultatą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *