Tikslus dokumentų vertimas

Tik profesionalus dokumentų vertimas gali užtikrinti kokybišką jūsų įmonės veiklą. Tai ypač aktualu, jei eksportuojate ar importuojate prekes iš užsienio, dirbate su partneriais iš užsienio ir pan. Netikslus dokumentų vertimas gali pridaryti didelių nuostolių, todėl labai svarbu išsirinkti vertimų įmonę kuri teiktų profesionalias vertimo paslaugas ir laikytųsi terminų. Būtent todėl nusprendėme sukurti šį straipsnį, kuriame aptarsime principus kuriais reikėtų vadovautis norint išsirinkti patikimą vertimų bendrovę.

Vertimų bendrovės pasirinkimas

Visų pirma, derėtų nusistatyti tikslus kuriuos norite pasiekti. Kai kurioms kompanijoms aktualiausia yra vertimų kaina, kai tuo tarpu kitos kompanijos prioritetą teikia atliktų darbų aukštai kokybei bei terminų laikymuisi.

Kaip atpažinti įmonę, kuriai galite patikėti dokumentų vertimo darbus ir nesijaudinti dėl atliktų darbų kokybės? Visų pirma, tai yra kaina. Nevertėtų pamiršti, kad pigių ir kokybiškų paslaugų nebūna – nori kokybės, teks papurtyti kišenę. Jei jūsų biudžetas yra labai ribotas, tikriausiai nepavyks nusipirkti kokybiškų ir profesionalių vertimo paslaugų. Kitas aspektas, į kurį vertėtų atkreipti dėmesį renkantis patikimą vertimų bendrovę yra pačios bendrovės gyvavimo laikas. Šiais laikais rinkoje iš tiesų gausu įvairiausių naujų vertimo paslaugas siūlančių firmų, tačiau ne visos jos sugeba išsilaikyti ir sėkmingai gyvuoti. Jei vertimo paslaugas teikiančiai įmonei yra per 10 metų, galite nedvejodami pasitikėti jų paslaugomis. Teikdamos nekokybiškas paslaugas ar vėluodamos atlikti darbus, tokios įmonės paprasčiausiai neišsilaikytų rinkoje.

Dar vienas ne ką prastesnis būdas patikrinti atliekamų darbų kokybę – paskaityti atsiliepimus apie įmonės darbą internete. Profesionalus dokumentų vertimas gali būti labai lengvai pastebimas ir įvertinamas, todėl atsiliepimai apie tokio tipo darbus yra parašomi itin lengvai. Jei paslaugos nekokybiškos, net neabejokite, kad surasite bent keletą neigiamų atsiliepimų apie įmonės darbą. Žinoma, pasitaiko atvejų, kuomet atsiliepimai yra neatitinkantis tikrovės – juos parašo konkurentai ir pan., todėl į tai taip pat reikėtų atkreipti dėmesį.

Galų gale, galite susisiekti su keletu vertimo paslaugas teikiančių įmonių ir pasiteirauti apie konkrečias kainas bei teikiamas paslaugas. Iš įmonės komunikavimo bei atsakymo laiko taip pat galima susidaryti įspūdį apie jų teikiamų paslaugų kokybę.

Komentarų: 1


  1. Aš manau, kad visų pirma gera įmonė būtinai turės gerą internetinį puslapį, maloniai bendraus susisiekus konsultacijai, atsakys į visiškai visus klausimus, nepalikdami abejonės. Jei bendraujant pirmą kartą, įmonės atstovas jus skubins kuo greičiau priimti sprendimą pasitikėti jų paslaugomis, tikėtina, kad tai bus ženklas apie apgaulę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *