Pavasaris Naujamiestyje

Butai VilniujeKlestintis naujų butų pardavimas Vilniuje dažnai puikius rodiklius turi būtent Naujamiestyje – rajone, kuriame dabar keliasi gyventi jauni žmonės, ieškantys prasmingo gyvenimo. Pavasaris ateina ir į Naujamiestį. Gamta atbunda, išlenda iš po sniego žemė ir žolytė, vis daugiau į lauką išsistumia mamų vežimėlius su vaikais, ima judėti ir dviratininkai. Kartu juda ir nekilnojamojo turto rinka. Kalbamės su vienu brokeriu, kuris pardavinėja ir nuomoja butus Naujamiestyje, ir prašome jo papasakoti apie pavasarį Naujamiestyje iš jo perspektyvos.

Kaip rinka Naujamiestyje, ar jaučiasi pavasaris?

Jaučiasi, dar ir kaip jaučiasi. Žinote, kaip sakoma, iš po sniego nutirpsta ne tik gėlytės, bet ir tai, ką šunys paliko. Panašiai yra ir su NT rinka, kuri tarsi nutirpsta po žiemos įmigio. Ir paaiškėja, kad yra pastatyta naujų nuostabių pastatų ir juose pardavinėjami butai. Tačiau taip pat yra nemažai ir seno siaubingo nekilnojamojo turto, senuose sovietiniuose daugiabučiuose, kurių šiaip jau iš esmės Naujamiestyje yra vos keli.

Ko žmonės labiausiai ieško?

Labiausiai jie ieško idealiai gyvenimo poreikius atitinkančio būsto, kaip ir visi kiti. Jaunos šeimos dažniausiai ieško buto pirkimui, paprastai norima pirkti naują butą. Nes tai yra traktuojama kaip gera investicija, kadangi naujas butas visada bus aukštos kokybės, jame nebus tokių tragedijų, kai staiga visi keturi aukštai iš penkto užpilami vandeniu ir pan. Taigi, galima sakyti, žmonės ieško to, ko jiems labiausiai ir reikia. Kai kurie supranta, kad iš karto negalės dar nusipirkti, ko nori, todėl pradžiai ieško kažko kito – pavyzdžiui, pakaitinio buto nuomai, o į tą laiką žiūrinėjasi rajoną, renkasi naują butą, galbūt stengiasi pasididinti pajamas, kad gautų didesnę paskolą.

O kaip dėl senų butų?

Seni butai dažniausiai turi būtent nuomos paklausą. Nelabai kas nori pirkti itin didelį seną butą kokiame sename daugiabutyje. Ką gali žinoti, gal po 5 metų savivaldybė lieps jį gyventojams iš savo lėšų taip atnaujinti, kad net plytos senos neliks, tai kainuos brangiai. O gal lieps parduoti ir nugriaus, nes būstas bus laikomas avarinės būklės. Yra nemaža rizika rinktis visiškai seną būstą. O štai su naujais yra kitaip. Jie yra patrauklūs. Visi žino, kad Naujamiesčio vertė kyla, todėl ir pirkti butą čia yra didelė ilgalaikė investicija. Ar tu pats gyvensi paskui prestižiniame rajone, ar vėliau tą butą parduosi, išnuomosi.

Komentarų: 1

  1. Vilė

    Tikrai, Naujamiestis yra nuostabus Vilniaus rajonas. Gyvenam ir džiaugiamės, tik šiek tiek trūksta lauko pramogų ir treniruoklių, kai laiką leidžiame lauke su vaikais. Pasižiūrėjom su vyru, kad yra labai didelis lauko treniruoklių pasirinkimas, laukiam kol ir į Naujamiestį atkeliaus.. https://www.miestui.lt/lauko-sporto-iranga

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *