Mikroautobusų nuoma ir ne tik

Ketinate keliauti į užsienio šalį, susitikti su emigravusiais draugais ar artimaisiais, bet verčiau skrisdami pasirinktumėte kitokį keliavimo būdą, leidžiantį sutaupyti laiką sprendžiant bagažo ir derinimo problemas? Siekiate keliauti taip patogiai, kad vienu įsėdimu nuvyktumėte iki savo kelionės tikslo nuo durų iki durų? Dar geriau, jeigu galėtumėte su savimi pasiimti gerokai didesnį bagažą, negu leidžiamas skrydžio metu? Jeigu keliaujate į užsienio šalį arba planuojate automobiliu naudotis ilgiau nei kelias valandas, rekomenduojame apsvarstyti transporto priemonės nuomos paslaugą.

Nuomotis transporto paslaugą ne tik, neretai yra efektyvesnis, bet kartais net ir pigesnis būdas keliauti, įskaičiuojant sutaupytą laiką ir piniginius kaštus. Pavyzdžiui, mikroautobusu nuoma Klaipedoje – ne retas reiškinys, tačiau patikiname, kad kompanija yra daugiau negu suinteresuota suteikti aukščiausios kokybės paslaugas. Pradedant mikroautobusų technine būkle – ji griežtai reglamentuojama ir kasdien praeiną keletą kokybinių testų. Užtikrinama, kad su automobiliu galite saugiai leistis į ilgas keliones (prisiminkite, kad yra taikomas paros limitas – 500 kilometrų, po kurių imamas taikyti tam tikras mokestis kiekvienam papildomam 100 km.). Išnuomotos transporto priemonės gedimas – itin retas atvejis, nes patyrę mechanikai jas apžiūri prieš kiekvieną kelionę. Na, o jeigu gedimas visgi ir įvyko, arba pateko į autoįvykį, kiekvienai išnuomotai transporto priemonei taikomas Kasko draudimas, taip išvengiant nenumatytų kaštų. Kompanija užtikrina, kad teisingas ir sutarties nepažeidžiantis vartojimas draudimą padarys pilnai galiojantį ir savo kelionėje galėsite jaustis saugiai. Galiausiai, kompanija kelionės metu Jums gali užgarantuotikomfortą – reguliuojamas ir minkštas sėdynes, tvarkingą ir tylią važiuoklę, kondicionierių, tamsintus stiklus, esant poreikiui, navigacijos įrangą ir kt.

Tiek Klaipėdoje, Kaune ar kitame mieste – autobusu nuoma Vilniuje patraukli kaip niekad ir stebimas kasmetinis šios paslaugos vartojimo augimas. Viena to priežasčių – atsigaunanti ekonomika ir su kiekvienais metais laisvėjantis tautiečių judėjimas tarp valstybių sienų. Taip pat – vis dažnesnis pasirinkimas šventes švęsti užsienio šalyse. Kalbant apie šventes, galima išskirti keletą jų, kada mikroautobuso arba autobuso nuoma yra nepakeičiamas būdas keliauti.Bernvakariai ar mergvakariai – jau tradicija Lietuvoje tapo, kad paskutinę laisvą naktį jaunieji praleidžia su artimiausiais pabroliais ar pamergėmis. Šalia šios tradicijos tikrai neįsivaizduotume keleto ekipažų su nepatenkintais vairuotojais – daug verčiau rinktis autobusą ir važiuoti septyniese arba aštuoniese vienoje transporto priemonėje. Pagal šventės atributiką, transporto priemonę galima papuošti arba specialiai įrengti. Esant reikalui, galima išnuomoti transporto priemonę su pastiprintu muzikiniu paketu – melomanams. Kita šventė – vestuvėms. Po smagausbernvakario ar mergvakario vakarėlio, tas pats kolektyvas norės smagiai linksmintis ir vestuvių metų. Nesukite galvos – išsinuomokite baltą autobusą ir Jūsų kelionė bus tiek saugi, tiek ir patogi. Kitos šventės – daugiausiai vasarą. Tai važiavimas prie ežerų Joninių metu, ilgieji savaitgaliai Žolinės metu ir panašiai. Jeigu Jūsų kelionė truks 2 – 3 dienas, tikrai daug neišleisite išsinuomodami mikroautobusą, į jį dėdami visus savo daiktus tiek švarius, prie vykimą prie ežero, tiek ir smėlėtus, grįžtant po to – transporto priemonės plovimu Jums rūpintis nereikės – taip sutaupysite kaštų dėl asmeninio automobilio plovimo ir, žinoma, laiko. Be abejo, analogiška situacija vykstant prie jūros. Na, o dar ekstremalesniems ir kompaktiškai nakvoti nesibaiminantiems verta pamąstyti apie galimybę autobusą naudoti kaip nakvynės vietą – tokiu atveju tikrai sutaupysite, tačiau būtinai laikykitės numatytų gamtosaugos taisyklių ir transporto priemonės neparkuokite arčiau vandens negu tai leidžia daryti įstatymas. Dar vienas atvejis, kai tokia nuoma itin paklausi – koncertai ir trumpos išvykos į užsienį. Jeigu visi keliaujantys kartu turi vieną tikslą, kurį nori pasiekti per dieną ar kelias, Jums nereikės pirkti brangių bilietų ar keliais skirtingais būdais. Galiausiai, jokio lagaminų tampymo ar daiktų saugojimo baimės. Jeigu esate šiuolaikiškas žmogus ir vertinate komfortą – patikėkite juo pasirūpinti autobuso nuomos tiekėjams!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *