Komercinių patalpų pasirinkimas šiandieninėje rinkoje – kodėl populiarėja bendradarbystės erdvės?

Stilingos, dailiai įrengtos komercinės patalpos šiuo metu sulaukia išskirtinio verslo dėmesio. Tiesa, komercinių patalpų pasirinkimas šiuo metu yra aktualus tiek didžiosioms įmonėms, tiek vadinamiesiems mikro biurams, tiek individualiai dirbantiems asmenims, kuriuos domina bendradarbystės erdvės. Tiesa, pastarasis sprendimas sulaukia vis daugiau dėmesio, kadangi šiuolaikinis darbuotojas vertina laisvumą, nemėgsta prisirišti prie vienos darbo vietos ar konkretaus darbo laiko.

Šiuolaikinės komercinės patalpos ir bendradarbystės erdvės: privalumai ir trūkumai

Komercinių patalpų pasirinkimasPaprastai biurai įrengiami šiuolaikiniuose, moderniuose verslo centruose. Šiuose centruose didelis dėmesys skiriamas statybiniams sprendimams, aplinkos puoselėjimui, estetikai. Tokie biurai kuria namų atmosferą, dažniausiai turi kavines, poilsio erdves ar net sporto kambarius. Čia įrengiamos komercinės patalpos ir bendradarbystės erdvės pasižymi išskirtine socialine aplinka – po vienu stogu susiburia skirtingų sričių specialistai, todėl yra plečiamas pažinčių ratas. Kadangi tai šiuolaikiškas, aukštus kokybės ir estetikos reikalavimus atitinkantis sprendimas, tokia darbo aplinka didina moralinį pasitenkinimą. Modernūs, šiuolaikiniai biurai traukia įmonės lankytojų dėmesį ir gali padidinti pelno rodiklius.

Vienas didžiausių naujųjų verslo centrų trūkumų – nemaža nuomos kaina. Be to, jei kalbėtume apie bendradarbystės erdves, matytume, kad jų kaina dar labiau išauga. Nors vienam asmeniui sąlyginai ji nėra didelė, tačiau kalbant apie didesnį vienoje įmonėje dirbančių žmonių skaičių, kur kas praktiškesnis sprendimas – nuomotis atskirą biurą. Iš kitos pusės, negalima paneigti, kad griežtų taisyklių čia nėra, kadangi darbo vietą bendradarbystės erdvėje galima išsinuomoti tiek už kelis šimtus, tiek už kelis tūkstančius eurų. Taip pat nereikėtų pamiršti įmonės įvaizdžio klausimo, – turint tik „darbo stalą“ būtų sudėtinga kalbėti apie bendrovės prestižą.

Komercinių patalpų pasirinkimas didmiestyje

Kadangi komercinių patalpų pasirinkimas didžiuosiuose Lietuvos miestuose džiugina gana plačiomis galimybėmis, svarbu neskubėti priimant sprendimą. Kad būtumėte tikri savo patogumu ir sėkminga įmonės plėtra, atkreipkite dėmesį ne tik į komercinių patalpų statybos sprendimus, bet ir racionaliai įvertinkite šių patalpų susisiekimo patogumą, atsižvelkite į tokius kriterijus kaip automobilių stovėjimo aikštelė, inžineriniai tinklai, šalia esančios poilsio, laisvalaikio, apsipirkimo erdvės. Būtina įvertinti ir nuomos kainą. Kad išvengtumėte klaidų, turėtumėte negailėti laiko nekilnojamojo turto rinkos analizei. Jei vis tiek abejojate, susisiekite su patikimu nekilnojamojo turto ekspertu, galinčiu patarti ir padėti priimti logiškai pagrįstus sprendimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *