Batai: Nauji sezono deriniai?

Batai moterims tai lyg atskiras pasaulis. Greičiausiai, batai yra vienintelis aprangos akcentas užimantis tiek daug vietos spintoje. Kiekvienas sezonas atneša naujus vėjus, o su jais ir naujus galvos skausmus dėl ne tik praktiško ir būtino, tačiau ir puošnaus bei išskirtinio apavo pasirinkimo.

Batai

Ilgi batai

Batai 2016 yra lyg laisvei ir saviraiškai palikta erdvė. Šiemet, puikiai jausitės tiek su ilgais, tiek su trumpais, aukštakulniais, ar su batai ant platformos. Įdomesnių tendencijų galima pastebėti jaunuoliams sukurtose kolekcijose, tarkim, ilgaauliai batai vaikams, kaip ir tokie pat batai paaugliams tapo šio sezono hitu. Itin populiarūs ilgesnio, kareiviško tipo batai vyrams po truputy pasisavina, rodos, tik moterų laikytas privilegijas. Paaukštintu padu arba, kitaip dar vadinami – batai su platforma, iš lėto užkariauja vyrų spintas. Taigi, nauja mada sako, kad batai gali laužyti standartus.

Tuo tarpu, moterys naudajasi taisykle – madinga tai, kas praktiška.

Šalin stereotipus

Niekas nepaneigs, kad net nuobodus darbas biure neįpareigoja atrodyti kaip pilkai pelytei. Priešingai, rodos, reikalauja žaismingumo ir ryškių spalvų. Šiemet, batai internetu leidžia pasirinkti visą aibę variacijų tarp lygiapadės avalynės modelių. Tokia vyriško stiliaus avalynė užkariauja silpnosios lyties atstovių dėmesį ir sukuria fatališkos, bei stiprios moters įvaizdį.

Sportiška į visur

Batai berniukams kuriami atsižvelgiant į aktyvų jų gyvenimo būdą, tuo tarpu moterims batai angliskai kuriami, t.y. nuolaidžiaujant įvairiems stiliams, progoms ir aprangos deriniams. Šiemet, siūloma mesti iššūkį nusistovėjusioms normoms ir leistis į žavingą bei žaismingą mados kelionę. Laisva, valiūkiška, nepriklausoma moteris, o jos sportiniai batai tinkami ir į darbą, ir į teatrą, bei susitikimus. Batai nebūtinai turi būti avimi pagal klaisikines normas.

Svarbu: Batai pigiau internete. Čia galima rasti įvairių stilių, modelių ir gamintojų avalynės. Batai danija – tampa populiarus pasirinkimas dėl palankaus kokybės ir kainos santykio.

Juk kokybiški ir tinkamai prižiūrimi batai puikiai nešiosis ne sezoną, ir ne du…

Kita vertus, batai turi būti patogūs, šilti ir praktiški. Tai svarbiausias aprangos elementas ne tik dėl grožio, tačiau ir komforto.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *