Autonominiai namai

Jeigu gerai pasidairysite, kokie patogūs VARICOM pasiūlymai jums šiuo metu leidžia pigiai įsigyti pačių kokybiškiausių prekių, gal ir jūs užsinorėsite susikurti tikrai autonomiškus namus. Vien benzininiai generatoriai arba kitokie elektros generatoriai galėtų būti tas puikus žingsnis, leidžiantis kad ir dabar pradėti autonomišką savo gyvenimą. Kaip turi atrodyti autonomiški namai, kad nepriklausytumėte nuo valstybinių sistemų?

Elektros generatorius – energijai ir šilumai

GeneratoriaiVienas iš dalykų, kurį tikrai visada verta turėti namuose, jeigu norite ir autonominės enerigijos, tai yra geri elektros generatoriai. Gal nebūtinai jie bus skirti visai namų elektrai užtikrinti. Jūs galite sukurti didesnę energetikos sistemą, kuri leistų ir vienus, ir kitus poreikius patenkinti bei padaryti taip, kad nereikėtų už elektrą mokėti dar ir jos kainos teikėjui. Taigi, stabiliam elektros tiekimui užtikrinti jums reikėtų elektros generatoriaus. Tada, tiesą sakant, galėtumėte įsikurti net ir kur nors miškuose – jums nereikėtų priklausyti nuo viso pasaulio.

Saulės baterijos naudingos ne visus metus

Kitas labai svarbus ir naudingas pasirinkimas – žalioji energetika. Saulės baterijas dabar galima gauti vis pigiau ir pigiau, nes atsirado kinietiška rinka, siūlanti šią produkciją tikrai pigiai. Tad, jeigu tik norite tikrai naudingai ir tinkamai susikurti namų atmosferą, tai gali būti, kad būtent ši energetikos rūšis jums ir leis tai tikrai kokybiškai padaryti. Aišku, reikia apsvarstyti tai, kad net ant aukščiausio stogo padėtos saulės baterijos negalės tos energijos generuoti visą laiką. Kadangi tam reikės ir tokio dalyko kaip pati saulė. O juk žiemą mes pasisukame gerokai į šiaurę, žiemos sutrumpėja tikrai stulbinančiai, ir mums tenka kentėti tą šaltį ir saulės nebuvimą. Taigi, su energetiką gaunasi tikrai prasti popieriai. Štai dėl ko kaip visada veikiantį ir užtikrintą variantą verta turėti saulės baterijas.

Vanduo iš šulinio

Dar vienas pasirinkimas – tai vanduo iš šulinio. Jeigu netoli yra tinkamas vandens gręžinys, galite iš jo atsivesti vandenį. Jeigu nėra, galite kasti šulinį pas save, ir turėti vandenį, kuris jums nekainuos. Juk miesto vanduo visada kainuoja daugiau. Kartu nekainuotų ir pats to vandens šildymas tiek daug, nes turėtumėte savo elektros generatorių, kuris ir šildytų namus.

Ekologiška ferma

Tiems, kas mėgsta daržoves, reikėtų atsigręžti į ekologišką maisto pramonę savo kieme. Kam pirkti, jeigu galima tokias daržoves, tokį tikrą, ekologišką maistą tiesiog užsiauginti savo kieme?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *