Sapnas apie krautuvą išsipildė

Mano sapne keturi krautuvai ir vienas statybinis kranas darbavosi statybų aikštelėje. Dažnai sapnuoju tą statybų aikštelę, kurioje kadaise, seniai seniai, kai dar net UAB Dotnuvos projektai nebuvo įsikūrę, šalia mano namų buvo taisomas darželio stogas.

Statybos vaikų darželyje

Vaikystėje vaikų darželį matydavau pro savo namų langus. Būdavo smagu stebėti tą vaizdą, tuo labiau, kad tie langai vakarais degdavo, kai viskas jau būdavo tamsu. Matydavau, kaip stoja mašinos prie tvoros, kaip išlipa žmonės, kaip kaukši mamos į darželį ir kaip bėga vaikai prie tėvų, vakarėjant, jų pasiilgę per dieną. Aš buvau tik vaikas, stebintis šiuos kasdienius ritualus pro langą, bet man būdavo ilgu. Kartą darželis buvo uždarytas mėnesiui. Vyko stogo tvarkymo darbai. Atvažiavo keli krautuvai, traktoriai, kranas. Kažkas virė smalą ar bitumą, ir dengė kiaurą stogo dangonaujai. Tas statybas prisimenu labai gerai, nes jų metu sirgau vėjaraupiais.

Mano sapnas

Sapnavau tokią dieną, kad kažkas ir vėl remontuoja darželio stogą. Ten svyla smala, ir aš tik einu pro šalį, šiaip pažiūrėti, kas vyksta. Staiga pamatau, kad aukštai sulig debesimis, sukiojasi krano gervė. Ir ji laiko didelį kaušą smalos. Aš dar pagalvoju – negali būti, kad mane apipils smala. Tačiau taip ir nutinka – staiga aš esu apliejama dideliais upeliais karštos juodos smalos…

Kita diena

Kaip išsipildė sapnas? Klausiate galbūt. Aišku, kad gyvenime taip neatsitiko, nes nesėdėčiau čia nuplikyta galva dabar ir nerašyčiau, ką mačiau, ir kaip man sekėsi. Išsipildė viskas kitokiais būdais. Pirmiausiai nutiko taip, kad labai skubėjau su dviračiu į vieną vietą. Paprastai paupiu važiuoju lėčiau, atsipalaidavusi, mėgaujuosi vaizdais. Tačiau šį kartą myniau pedalus, kaip tik begalėjau. Ir kur aš taip lėkiau? Į vieną spaustuvę atsiimti produkcijos. Pakeliui vyko statybos. Važiavau šaligatviu prie jo stovėjo du statybiniai krautuvai, o už tvorelės ir kranas. Jis iš vieno krautuvo kėlė metalines konstrukcijas, o vyrai mosavo ir šaukė, kad krenta. Aš taip greit lėkiau, kad stengiausi nepaisyti jokių kliūčių. Atrodė visiškai natūralu, kad lyg iš kokio muzikinio klipo ar serialo dabar pralysiu po apačia po tomis siūbuojančiomis ir krentančiomis metalinėmis konstrukcijomis. Tik staiga suvokiau, ką darau, kad čia kaip sapne, ir greit išsukau į gatvę. Tada vos manęs nepervažiavo, bet bent jau nenutiko blogiausia – nepapuoliau po kranu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *